Унутрашња организација

Председник Удружења

Марио Мајсторовић

председник Удружења Краљевина Србија

Биографија

Управни одбор

Branislava Dragutinovic

Бранислава Драгутиновић

потпредседник Удружења Краљевина Србија

Биографија

Саша Шушић

потпредседник Удружења Краљевина Србија

Биографија

Jelena Budimirovic

Јелена Будимировић

генерални секретар Удружења Краљевина Србија

Биографија

Andrija Sosic

Андрија Шошић

члан Управног одбора

Биографија

Стефан Милановић

члан Управног одбора

Биографија

Ljuba Radojlovic

Љубомир Радојловић

члан Управног одбора

Биографија

Надзорни одбор

Слободан Драгутиновић

шеф Надзорног одбора

Биографија

Владимир Ковачевић

члан Надзорног одбора

Биографија

Радомир Ивановић

члан Надзорног одбора

Биографија

Статутарна комисија

Zeljko Ljubanic

Жељко Љубанић

шеф Статутарне комисије

Биографија

Срђан Перић

члан Статутарне комисије

Биографија

Никола Грбић

члан Статутарне комисије

Биографија

Извршни одбор

Урош Парезановић

председник Извршног одбора

Биографија

Милош Павковић

Генерални секретар Извршног одбора; Координатор Извршног одбора за Београдски регион

Биографија

Предраг Меденица

Потпредседник Извршног одбора за Војводину

Саво Ждеро

Потпредседник Извршног одбора за Западну Србију

Milos Marinkovic 3

Милош Маринковић

Потпредседник Извршног одбора за Јужну Србију

Дејан Благојевић

Потпредседник Извршног одбора за Источну Србију

Sasa Stanisavljevic

Саша Станисављевић

Потпредседник за Централну Србију

Milos P Pavkovic

Милош П. Павковић

Председник Краљеве омладине

Биографија

Драган Матовић

Координатор за Западно-бачки,Северно-бачки и Северно-банатски округ

Бојан Стојановић

Координатор за Зајечарски и Борски округ

Милан Тепшић

Координатор за Мачвански округ

Милош Стојадиновић

Координатор за Расински округ

Светозар Гачић

Kоординатор за Колубарски округ

Милан Алексић

Координатор за Рашки округ

Милош Исаковић

Координатор за Златиборски и Моравачки округ

Мирољуб Маринковић

Kоординатор за Златиборски и Моравачки округ

Милован Маринковић

Координатор за Шумадијски округ

Svetislav Matic

Светислав Матић

Координатор за Колубарски округ

Branislav Stojkovic

Бранислав Стојковић

Координатор за Пчињски и Јабланички округ

Dragan Capkunovic

Драган Чапкуновић

Ресор за културу

Игор Јовичић

Одбор за дизајн промотивног матријал

Жељко Љубанић

Правни тим

Filip Pejkovic

Филип Пејковић

Одбор за администрацију интернет налога

Владан Пејковић

Пројектни тим


Савет Удружења Краљевина Србија

Gradimir Mikic

Градимир Микић

председник општине Ранилуг на Косову и Метохији

Dragan Reljic

Драган Рељић

управник задужбине Краља Петра Првог на Опленцу

Milan Reljic

Милан Рељић

Биографија

Mirjana Canic Radojlovic

Мирјана Чанић Радојловић

Биографија

Bojan Starcevic

Бојан Старчевић

Биографија

Zivorad Bozinovic

Живорад Божиновић