Unutrašnja organizacija

Predsednik Udruženja

Mario Majstorović

predsednik Udruženja Kraljevina Srbija

Biografija

Upravni odbor

Branislava Dragutinovic

Branislava Dragutinović

potpredsednik Udruženja Kraljevina Srbija

Biografija

Saša Šušić

potpredsednik Udruženja Kraljevina Srbija

Biografija

Jelena Budimirovic

Jelena Budimirović

generalni sekretar Udruženja Kraljevina Srbija

Biografija

Andrija Sosic

Andrija Šošić

član Upravnog odbora

Biografija

Stefan Milanović

član Upravnog odbora

Biografija

Ljuba Radojlovic

Ljubomir Radojlović

član Upravnog odbora

Biografija

Nadzorni odbor

Slobodan Dragutinović

šef Nadzornog odbora

Biografija

Vladimir Kovačević

član Nadzornog odbora

Biografija

Radomir Ivanović

član Nadzornog odbora

Biografija

Statutarna komisija

Zeljko Ljubanic

Željko Ljubanić

šef Statutarne komisije

Biografija

Srđan Perić

član Statutarne komisije

Biografija

Nikola Grbić

član Statutarne komisije

Biografija

Izvršni odbor

Uroš Parezanović

predsednik Izvršnog odbora

Biografija

Miloš Pavković

Generalni sekretar Izvršnog odbora; Koordinator Izvršnog odbora za Beogradski region

Biografija

Predrag Medenica

Potpredsednik Izvršnog odbora za Vojvodinu

Savo Ždero

Potpredsednik Izvršnog odbora za Zapadnu Srbiju

Milos Marinkovic 3

Miloš Marinković

Potpredsednik Izvršnog odbora za Južnu Srbiju

Dejan Blagojević

Potpredsednik Izvršnog odbora za Istočnu Srbiju

Sasa Stanisavljevic

Saša Stanisavljević

Potpredsednik za Centralnu Srbiju

Milos P Pavkovic

Miloš P. Pavković

Predsednik Kraljeve omladine

Biografija

Dragan Matović

Koordinator za Zapadno-bački,Severno-bački i Severno-banatski okrug

Bojan Stojanović

Koordinator za Zaječarski i Borski okrug

Milan Tepšić

Koordinator za Mačvanski okrug

Miloš Stojadinović

Koordinator za Rasinski okrug

Svetozar Gačić

Koordinator za Kolubarski okrug

Milan Aleksić

Koordinator za Raški okrug

Miloš Isaković

Koordinator za Zlatiborski i Moravački okrug

Miroljub Marinković

Koordinator za Zlatiborski i Moravački okrug

Milovan Marinković

Koordinator za Šumadijski okrug

Svetislav Matic

Svetislav Matić

Koordinator za Kolubarski okrug

Branislav Stojkovic

Branislav Stojković

Koordinator za Pčinjski i Jablanički okrug

Dobrica Milosavljevic

Dobrica Milosavljević

Koordinator za Braničevski okrug 

Tomislav Djokic

Tomislav Đokić

Koordinator za Braničevski okrug 

Sladjana Spasojevic

Slađana Spasojević

Koordinator za Podunavski okrug i opštinu Rača

Dragan Capkunovic

Dragan Čapkunović

Resor za kulturu

Igor Jovičić

Odbor za dizajn promotivnog matrijal

Željko Ljubanić

Pravni tim

Vladan Pejković

Projektni tim

Savet Udruženja Kraljevina Srbija

Dragan Reljic

Dragan Reljić

upravnik zadužbine Kralja Petra Prvog na Oplencu

Zivorad Bozinovic

Živorad Božinović

Srdjan Cosic

Srđan Ćosić

Mirjana Canic Radojlovic

Mirjana Čanić Radojlović

Biografija

Bojan Starcevic

Bojan Starčević

Biografija

Gradimir Mikic

Gradimir Mikić

In memoriam (1967 – 2017.)