Spisak i kontakti odbora

Odbori i povereništva Udruženja Kraljevina Srbija po azbučnom redu:

* mesni odbori – odbori u manjim mestima, su prikazani ispod grada/ opštine kojoj pripadaju

    

Sedište odbora Predsednik/ poverenik Kontakt telefon E-mail
SRBIJA
Beograd Miloš Pavković beograd@kraljevinasrbija.com
Aleksandrovac Aleksandar Radović 066 037 153

063 1824 202

aleksandrovac@kraljevinasrbija.com
Aleksinac Dragan Pavlović  065 8782 011 aleksinac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Ljupten Lidija Vojinović 064 4200 503 ljupten@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Gornji Krupac Dragi Petrović 064 5774 552 aleksinac@kraljevinasrbija.com
Aranđelovac Ivan Radović 064 150 29 80 arandjelovac@kraljevinasrbija.com
Arilje Miloš Isaković 064 3309 289 arilje@kraljevinasrbija.com
Blace Ljubisav Andrejić 063 7455 153

027 781 87

blace@kraljevinasrbija.com
Bogatić Radosav Šobić 063 7719 994 bogatic@kraljevinasrbija.com
Bor Jasmina Đorđević 062 251 504 bor@kraljevinasrbija.com
Varvarin Slavoljub Petrović 064 8720 611 varvarin@kraljevinasrbija.com
Velika Plana Slađana Spasojević 065 3226 570 velika.plana@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lozovik Momir Stojković 063 762 4556 lozovik@kraljevinasrbija.com
Veliko Gradište Tomislav Đokić 063 418 093, 060 4418 093 velikogradiste@kraljevinasrbija.com
Vranje Branislav Stojković 064 4777 099 vranje@kraljevinasrbija.com
Vršac Predrag Baroš 064 2777 684 vrsac@kraljevinasrbija.com
Golubac Miloš  Đurić 066 001 331 golubac@kraljevinasrbija.com
Gornji Milanovac Petar Ponjavić 062 8176 172 gornji.milanovac@kraljevinasrbija.com
Žitište Duško Kočalka 063 524 359 zitiste@kraljevinasrbija.com
Zaječar Milena Simić 061 2174 307 zajecar@kraljevinasrbija.com
Zrenjanin Dragan Kalić 063 528 500 zrenjanin@kraljevinasrbija.com
Ivanjica Milovan Grujović 060 6631 292 ivanjica@kraljevinasrbija.com
Inđija Predrag Medenica 064 1704 095 indjija@kraljevinasrbija.com
Jagodina Željko Ljubanić 063 680 670 jagodina@kraljevinasrbija.com
Kikinda Mirjana Boškov Limbahter 065 8558 755 kikinda@kraljevinasrbija.com
Kovin Aleksandar Vujašević 069 1756 515 kovin@kraljevinasrbija.com
Kosjerić Ranko Jovanović 062 88 400 75 kosjeric@kraljevinasrbija.com
Koceljeva Igor Jovičić 063 8076 474 koceljeva@kraljevinasrbija.com
Kragujevac Predrag Pantić 064 0143 987 kragujevac@kraljevinasrbija.com
Kraljevo Vladan Pejković 064 8954 600 kraljevo@kraljevinasrbija.com
Kruševac Darko Vukićević 063 8551 510 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lazarevac Vladimir Andrejić 063 140 70 85 lazarevacks@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lomnica Bojan Milovanović 063 815 37 16 lomnica@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Pasjak Miroslav Jakovljević 062 962 92 93 pasjak@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Ribarska Banja Saša Živković 065 668 22 55 ribarskabanja@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Trebotin, Žabare i Mala Vrbnica Zoran Radojević 063 835 93 17 trebotin@kraljevinasrbija.com
Kučevo Nenad  Petrović 069 2850 144 kucevo@kraljevinasrbija.com
Lapovo Radomir Šišković 064 5848 555 lapovo@kraljevinasrbija.com
Loznica Duško Đurić 062 378 856 loznica@kraljevinasrbija.com
Malo Crniće Goran Dačić 065 2813 888 malocrnice@kraljevinasrbija.com
Mačvanska Mitrovica Svetislav Čupić 022 650 077 macvanskamitrovica@kraljevinasrbija.com
Mionica Slobodan Milivojević 014 3423 120
064 1282 177
mionica@kraljevinasrbija.com
Niš Nemanja Anđelković 063 1883 295 nis@kraljevinasrbija.com
Niška Banja Golub Milenović 064 4825 176 niskabanja@kraljevinasrbija.com
Novi Sad Nikola Grbić 064 95 190 85 novisad@kraljevinasrbija.com
Osečina Stefan Ćosić 069 2526 800 osecina@kraljevinasrbija.com
Pančevo Milan Stojakov 064 5777 365 pancevo@kraljevinasrbija.com
Paraćin Milan Milanović 063 667 903 paracin@kraljevinasrbija.com
Petrovac na Mlavi Dobrica Milosavljević 064 8679 806 petrovacnamlavi@kraljevinasrbija.com
Plandište Aleksandar Malevski 063 8911 140 plandiste@kraljevinasrbija.com
Požarevac Aleksandar Matić 064 8693 108  i

063 8198 558

pozarevac@kraljevinasrbija.com
Rača kragujevačka Aleksandar Živanović 062 8812 766 raca.kragujevacka@kraljevinasrbija.com
Smederevska Palanka Saša Stanisavljević 069 838 1068 smederevskapalanka@kraljevinasrbija.com
Smederevo Predrag Savić 064 8449 285 smederevo@kraljevinasrbija.com
Sokobanja Svetlana Vučić 064 8568 905 sokobanja@kraljevinasrbija.com
Sremska  Mitrovica Dragan Božić 061 6113 529 sremskamitrovica@kraljevinasrbija.com
Stara Pazova Saša Reljić 062 341 801 starapazova@kraljevinasrbija.com
Subotica Dragan Matović 064 1272 454 subotica@kraljevinasrbija.com
Topola Jovica Žikić 062 8018 079 topola@kraljevinasrbija.com
Trgovište Duško Spasić 064 675 7858 trgoviste@kraljevinasrbija.com
Ćićevac Slobodan Krstić 063 8147 965 cicevac@kraljevinasrbija.com
Ćuprija Zoran Tasić 063 305 496 cuprija@kraljevinasrbija.com
Ub Svetislav Matić 063 7184 127

014 410 268

ub@kraljevinasrbija.com
Šabac Milan Stanković 064 2585 838 sabac@kraljevinasrbija.com
Šid Biljana Lazić 064 3312 083 sid@kraljevinasrbija.com
REPUBLIKA SRPSKA
Prijedor Predrag Panić 00387 65 678 701 prijedor@kraljevinasrbija.com
Bijeljina Branislav Tomić 0038765 563 113 bijeljina@kraljevinasrbija.com
DIJASPORA
Francuska Nenad Stojanović 33 681 251332 francuska@kraljevinasrbija.com
Švedska Zorica Salijević 0046 73 52 73 383 svedska@kraljevinasbija.com
Austrija Andrijana Medaković +43 688 6494 3397 austrija@kraljevinasrbija.com
Engleska protojerej stavrofor Radmilo Stokić,Srpska pravoslavna parohija Sv. Apostol Andrej, Bedford 001234 353103

0074 8330 8104

engleska@kraljevinasrbija.com

 

   

   

Ukoliko u Vašem mestu nema odbora ili povereništva, za sve detalje oko učlanjenja možete kontaktirati nadležnog potpredsednika ili koordinatora Izvršnog odbora:

VOJVODINA

Okruzi: Srednje-banatski, Južno-banatski, Zapadno-bački,Severno-bački, Severno-banatski, Sremski i Južno-bački okrug

   

Potpredsednik – Predrag Medenica

                                064 1704 095      ksindjija@yahoo.com

Zapadno-bački, Severno-bački i Severno-banatski okrug – Dragan Matović

                               064 1272 454       matkesu@gmail.com

  

ISTOČNA SRBIJA

Okruzi: Braničevski, Zaječarski i Borski okrug  i grad Smederevo

   

Potpredsednik – Dejan Blagojević

                                064 2010 204      sd.tim@mts.rs

Zaječarski i Borski okrug – Bojan Stojanović

                               061 2921 207       bojan.stojanovic.70@gmail.com

Braničevski okrug –

                         Dobrica Milosavljević     064 8679 806     dobricamilosavljevic@gmail.com

                         Tomislav Đokić     063 418 093,  060 4418 093   djokictomislav@yahoo.com

  

ZAPADNA SRBIJA

Okruzi: Zlatiborski, Mačvanski, Kolubarski, Raški i Moravački okrug

   

Potpredsednik – Savo Ždero

                                064 800 9270 i 063 620 460      savozdero@gmail.com

Zlatiborski i Moravački okrug –

                        Miloš Isaković                064 3309 289  misakovic38@gmail.com

                        Miroljub Marinković      064 1259 044  mmkenikv@gmail.com

Mačvanski okrug – Milan Tepšić

                                   066 341 945                 lelaimiki@gmail.com

Kolubarski okrug

                         Svetozar Gačić                    064 455 65 04             svetozargacic@gmail.com

                         Svetislav Matić                                 063 7184127                 maticsvetislav@gmail.com

Raški okrug – Milan Aleksić

                            063 659 404                        kockicakv@gmail.com

CENTRALNA SRBIJA

Okruzi: Podunavski, Pomoravski, Šumadijski i Rasinski

   

Potpredsednik – Saša Stanisavljević

                                069 838 1068       sasa.stanisavljevic@hotmail.com

Rasinski okrug – Miloš Stojadinović

                                065 5355 050      misha89ks@yahoo.com

 Šumadijski okrug – Milovan Marinković

                                  069 1811 542        milovan.oplenacki@gmail.com

Podunavski okrug i Opština Rača – Slađana Spasojević

                                 065 3226 570     sladjanaspasojevic2@gmail.com

   

JUŽNA SRBIJA

Okruzi: Nišavski, Pirotski, Pčinjski, Toplički i Jablanički okrug

   

Potpredsednik – Miloš Marinković

                                069 719 460        milosts91@gmail.com

Pčinjski i Jablanički okrug – Branislav Stojković

                                064 4777 099     bulumatch.vr@gmail.com