Spisak i kontakti odbora

Odbori i povereništva Udruženja Kraljevina Srbija po azbučnom redu:

* mesni odbori – odbori u manjim mestima su prikazani ispod grada/ opštine kojoj pripadaju

   

Sedište odbora Predsednik/ poverenik Kontakt telefon E-mail
SRBIJA
Beograd Miško Milošević 063 250 190 beograd@kraljevinasrbija.com
Aleksandrovac Aleksandar Radović 066 037 153

063 1824 202

aleksandrovac@kraljevinasrbija.com
Aleksinac Dragan Pavlović 065 8782 011 aleksinac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Ljupten Lidija Vojinović 064 4200 503 aleksinac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Gornji Krupac Dragi Petrović 064 5774 552 aleksinac@kraljevinasrbija.com
Bogatić Radosav Šobić 063 7719 994 bogatic@kraljevinasrbija.com
Bor Jasmina Đorđević 062 251 504 bor@kraljevinasrbija.com
Velika Plana Slađana Spasojević 065 3226 570 velika.plana@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Donja Livadica Danijel Milićević 064 4084 237 velika.plana@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lozovik Momir Stojković 063 762 4556 velika.plana@kraljevinasrbija.com
Veliko Gradište Tomislav Đokić 063 418 093, 060 4418 093 velikogradiste@kraljevinasrbija.com
Vrnjačka Banja Momirka Atanasković 060 6163 342 vrnjacka.banja@kraljevinasrbija.com
Žitište Duško Kočalka 063 524 359 zitiste@kraljevinasrbija.com
Zrenjanin Dragan Kalić 063 528 500 zrenjanin@kraljevinasrbija.com
Inđija Predrag Medenica 064 1704 095 indjija@kraljevinasrbija.com
Irig Stevan Gudurić 060 5498 600 irig@kraljevinasrbija.com
Jagodina Željko Ljubanić 063 680 670 jagodina@kraljevinasrbija.com
Kikinda Milan Reljić 060 3356 683 kikinda@kraljevinasrbija.com
Knjaževac Tomislav Stefanović 069 1886 050 knjazevac@kraljevinasrbija.com
Koceljeva Igor Jovičić 063 8076 474 koceljeva@kraljevinasrbija.com
Kraljevo Darko Mitrović 062 287 704 kraljevo@kraljevinasrbija.com
Kruševac Milan Milošević 061 4762 001 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Kobilje Dejan Gajić 062 718 960 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lazarevac Vladimir Andrejić 063 140 70 85 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lomnica Bojan Milovanović 063 815 37 16 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Pasjak Miroslav Jakovljević 062 962 92 93 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Ribarska Banja Saša Živković 065 668 22 55 krusevac@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Trebotin, Žabare i Mala Vrbnica Zoran Radojević 063 835 93 17 krusevac@kraljevinasrbija.com
Lapovo Radomir Šišković 064 5848 555 lapovo@kraljevinasrbija.com
Loznica Duško Đurić 062 378 856 loznica@kraljevinasrbija.com
Malo Crniće Nenad Pavlović 064 9884 490 malocrnice@kraljevinasrbija.com
Negotin Strahinja Ćirić 061 6158 111 negotin@kraljevinasrbija.com
Novi Sad Nikola Grbić 064 95 190 85 novisad@kraljevinasrbija.com
Petrovac na Mlavi Dobrica Milosavljević 064 8679 806 petrovacnamlavi@kraljevinasrbija.com
Požarevac Vladimir Bogdanović 064 2799 143 pozarevac@kraljevinasrbija.com
Smederevska Palanka Saša Stanisavljević 069 838 1068 smederevskapalanka@kraljevinasrbija.com
Smederevo Predrag Savić 064 8449 285 smederevo@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Ladna voda Bojana Joksimović 062 8409 448 smederevo@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Donji grad Igor Isak 065 5491 492 smederevo@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Plavinac Mirjana Jovanović 063 232 098 smederevo@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Lipe Miloš Nikolić 069 3411 670 smederevo@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor 25. maj Boban Pavlović 063 363 713 smederevo@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Udovice Slaviša Ivković 061 1599 715 smederevo@kraljevinasrbija.com
Sokobanja Svetlana Vučić 064 8568 905 sokobanja@kraljevinasrbija.com
Sremska  Mitrovica Dragan Božić 061 6113 529 sremskamitrovica@kraljevinasrbija.com
Mesni odbor Laćarak Borislav Andrić 063 268 235 sremskamitrovica@kraljevinasrbija.com
Stara Pazova Saša Reljić 062 341 801 starapazova@kraljevinasrbija.com
Subotica Dragan Matović 064 1272 454 subotica@kraljevinasrbija.com
Topola Jovica Žikić 062 8018 079 topola@kraljevinasrbija.com
Ćićevac Novica Milićević 062 8898 720 cicevac@kraljevinasrbija.com
Ćuprija Zoran Tasić 063 305 496 cuprija@kraljevinasrbija.com
Šabac Milan Stanković 064 2585 838 sabac@kraljevinasrbija.com
Šid Biljana Lazić 064 3312 083 sid@kraljevinasrbija.com
REPUBLIKA SRPSKA
Banja Luka Boris Đukić 0038764 4413 172 banjaluka@kraljevinasrbija.com
Bijeljina Branislav Tomić 0038765 563 113 bijeljina@kraljevinasrbija.com
Foča Miloš Vuković 0038765 374 604 foca@kraljevinasrbija.com
DIJASPORA
Francuska Nenad Stojanović 33 681 251332 francuska@kraljevinasrbija.com
Švedska Zorica Salijević 0046 73 52 73 383 svedska@kraljevinasbija.com
Austrija Andrijana Medaković +43 660 1557 287 austrija@kraljevinasrbija.com
Engleska protojerej stavrofor Radmilo Stokić,Srpska pravoslavna parohija Sv. Apostol Andrej, Bedford 001234 353103

0074 8330 8104

engleska@kraljevinasrbija.com
Nemačka Nikola Smatlik +49 0177 4083 379 nemacka@kraljevinasrbija.com
Kipar Aleksandar Vojinović +35799037291 kipar@kraljevinasrbija.com

    

Ukoliko u Vašem mestu nema odbora ili povereništva, za sve detalje oko učlanjenja možete kontaktirati nadležnog potpredsednika Izvršnog odbora:

   

VOJVODINA

Okruzi: Srednje-banatski, Južno-banatski, Zapadno-bački, Severno-bački, Severno-banatski, Sremski i Južno bački okrug

Potpredsednik – Dragan Matović

064 1272 454                       matkesu@gmail.com

  

ZAPADNA SRBIJA

Okruzi: Mačvanski, Kolubarski, Zlatiborski, Raški, Šumadijski i Moravički okrug

Potpredsednik – Saša Stanisavljević

069 838 1068                     sasa.stanisavljevic@hotmail.com

  

ISTOČNA SRBIJA

Okruzi: Podunavski, Braničevski, Borski, Zaječareski, Pomoravski, Nišavski i Pirotski okrug 

Potpredsednik – Tomislav Đokić

063 418 093        060 4418 093                      djokictomislav@yahoo.com

  

JUŽNA SRBIJA

Okruzi: Kosovo i Metohija, Rasinski, Toplički, Jablanički i Pčinjski okrug

Potpredsednik – Dejan Bodanović       

060 0162 933              tikideki@hotmail.com

  

REPUBLIKA SRPSKA

Potpredsednik – Branislav Tomić

0038765 563 113              branobn@gmail.com